Designspecialist in the spotlight
Eveline Klomp: “Nu heb ik het gevoel dat mijn werk er echt toe doet!”
Wie heeft jou ‘ontdekt’?
“Dat is een grappig verhaal. Na mijn zwangerschap kwam ik zonder werk te zitten. Gelukkig niet voor lang, want Arthur vond mij via werk.nl. Al in het eerste gesprek had ik er een goed gevoel over. Dichterbij huis, parttime werken, dat leek me wel wat. Ik hoopte echt dat het iets zou worden. Het feit dat ik hier nu al ruim een jaar zit, zegt genoeg.”
Wat is het grootste verschil met je vorige werk?
Ik vind het leuk als het wat moeilijker gaat, dan kun je echt je toegevoegde waarde als vormgever tonen.
Eveline Klomp | Designspecialist
Voor welke klanten werk je?
“Het mooie bij Digital Minds is dat we werken voor klanten in zorg en onderwijs. Ik heb echt het gevoel dat mijn werk ertoe doet. In de online publicaties die we maken voor ViVa! Zorggroep staat informatie die de lezer bijvoorbeeld helpt bij de persoonlijke ontwikkeling. En in Zaadbalkanker Online maak je ervaringsverhalen prettig leesbaar. Dat is een andere manier van vormgeven dan ik gewend ben, maar geeft me meer voldoening.”
Op welke onlinemagazinepagina ben je het meest trots?
“Soms heb je zo’n pagina die je er zo ‘inknalt’. Het beschikbare beeld is goed, de tekst is prettig opgebouwd en de techniek werkt mee. Maar stiekem vind ik het ook leuk als het wat moeilijker gaat, dan kun je echt je toegevoegde waarde als vormgever tonen. Het is fijn als klanten zien dat je van niets iets hebt gemaakt.”
Je luistert veel muziek tijdens het werk, heb je een voorkeur?
“Eigenlijk luister ik van alles. Maar bij een concentratieklusje klik ik vaak wel een andere lijst aan dan voor een klus die minder moeite kost. Het liefst luister ik naar Balthazar, maar The Rolling Stones staan ook tussen mijn vaak afgespeelde nummers.”